Vyhledávání


  7x22 This Is Not Gonna End Well

 

DOWNLOAD

 

twitstamp.com

Spřátelené Weby

 StarGate Atlantis

www.TheClevelandShow.cz

SerialZone.cz - seriálySeriálové triko

https://timqui.sweb.cz/hadejfilm-cz-88-31.gifStarGate SG-1

www.FamilyGuy.cz

 

Dva a půl chlapa ON-LINE!uloz.to - sdilej snadno data

 

TOPlist

Novinky

Co to ? Že by Konec ?

19.09.2010 23:01

Nevěděl jsem jak to napsat, neměl jsem ani odvahu, ale definitivně s tímhle webem končím.. Čím jsem starší jsem víc línější.. Prostě mi došla chuť dělat na webu dále.. Udělat popisy, vylepšit nějakou sekci.. Ne ani na tohle jsem se nezmohl. Jde o to že vlastně jedny z nejlepších let jsem promrhal děláním webu.. A to chci teď napravit.. Začít si budovat nějakou kariéru, nachytat nějaké lepší známky, užívat si života a podobně.

Je možné že někdy začnu znova.. Na jiném hostingu, možná i s jiným seriálem.. Všechno je možné.. Ale teĎ na to nemám čas..

Jako náhradu za web určitě použijte "Nejlepší českou FANSITE" https://dva-a-pul-chlapa.ic.cz/ , která je co se týče TAHM vážně nejlepší ;) Na ukončení bych chtěl informovat že Již zítra odstartuje 8. Série s názvem Three Girls and a Guy Named Bud .. Na 90% Budu aktualizovat Twitter který najdete pod názvem @Dvaapulchlapa , takže pokud jste měli moje novinky rádi, můžete začít odbírat.. A jak to bude s Online Kunem ještě není rozhodnuto..

Tohle je asi vše.. Díky všem návštěvníkům, kteří vydrželi od začátků přes Webgarden až doposud.. Celkem to bude kolem dvou let kdy 12 letý prcek tenhle web založil, s nadšením k seriálu a velkou spoustou času..  Takže sbohem.. Loučí se váš "Dvaapůlchlapák" :-)

Two and a Half Men Pokračuje ! ! !

21.05.2010 11:36

Na internetu se šířily fámy o tom že se Charlie Sheen snaží vyvlíknout z natáčení Seriálu. Jestli to je pravda jistě nevím, ale co je hlavní je Že je oficiálně potvrzená 8. Série! Pokuď jste se o jeho odchodu nedozvěděli, tak se jednalo o to že Charlie chtěl pokračovat ve Filmové Kariéře a nebýt pořád tím Stereotypním Charliem Harperem.. No a co je smutnější je to že nás toto Pondělí čeká Poslední epizoda 7. Série ( 7x22 This Is Not Gonna End Well ) A osmá začne jako vždy koncem Září. Neměla by být žádná změna ve vysílání, Jedině Bratrský Seriál The Big Bang Theory se přesouvá na Čtvrtek.

 

Hledá se výpomoc!

13.04.2010 10:54

A je to tady opět.. Web hledá někoho kdo by mu  pomohl, teda spíše ho hledám já. O co jde ? 

 

Jde hlavně o to, že Překladatel současných titulků (Marwain) kvůli Maturitě už nestíhá Titulky dělat.. A všichni víme jak kvalitní jeho titulky byly, teda pokud jste je stahovali z Webu. Pokud máte dostatečnou zkušenost s Angličtinou a s děláním Titulek (Ty by mohl umět dělat zdřejmě každý) tak stačí napsat na E-MAIL  Dvaapul@email.cz že máte zájem a já si rozmyslím jestli vás vemu nebo né, podle toho jak budete kvalitně překládat, stíhat a hlavně podle toho kolik se na tenhle Post lidí přihlásí..

https://www.oblivious.cc/site/images/content/uncle-sam-we-want-you.png

 

Jako další už drobnější prácičku bych potřeboval někoho kdo by do 3 dnů od Odvysílání premiérové epizody na TV NOVA dal Download Link na Webové Fórum www.Dapch.xforum.cz  a popřípadě by se i šikl někdo kdo by házel Linky na premiérové epizody odvysílané v USA, ale to bych mohl zvládnout i já..

 

Kdo má o něco zájem pište.. Budu rád. Btw. Titulky dneska zdřejmě nebudou, takže si je stáhněte z Titulky.com .. Díky za pozornost

Two and a Half Men v jiných Seriálech..

29.03.2010 23:48

Po delším Aktuálkovém pustu mám pro vás pár zajímavých Referencí - Parodií na Two and a Half Men. Před 2 týdny se oběvil Charlie Sheen v Animovaném Seriálu South Park, jako závislák na ženách, který musí mít tolik milenek kolik to jen dá, aby neabstinoval. A dále se Trojice oběvila ve včerejším Premiérovém díle Family Guy.. Přišli na Brianovu (Pes) oslavu k napsání prvního Seriálu. Obrázek už jste mohli vidět už před měsícem, pokud patříte k odběratelům Webu na Twitteru.

 

South Park

 

https://media.entertainment.sky.com/image/unscaled/2010/03/19/News-Comedy-Central-South-Park-Tiger-Woods-Wk-11-Mar10-7.jpgSouth Park: Sexual Healing

 
 
 

 

Family Guy

 

 view-source:https://www.freakinsweetnews.com/wp-content/gallery/housofpayne/00-16-28.jpg

 

 

 Co na ně říkáte ?

7x16 Tinkle Like a Princess - O čem to bude + Upoutávka

26.02.2010 11:34

Další epizoda i s Charliem se bude vysílat 1.03 2010 a určitě se máte na co těšit!

 

Charlie po tom co Chelsea odejde z kavárny je úplně zničený a nemá chuť do života.. Jediné co mu může ještě vzpružit náladu je náhlý výlet do Las Vegas, zkuď se mimochodem vrátí jako novomanžel s neznámou ženou.. Že by se nám Starý Charlie vrátil ?

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>