Vyhledávání


  7x22 This Is Not Gonna End Well

 

DOWNLOAD

 

twitstamp.com

Spřátelené Weby

 StarGate Atlantis

www.TheClevelandShow.cz

SerialZone.cz - seriálySeriálové triko

https://timqui.sweb.cz/hadejfilm-cz-88-31.gifStarGate SG-1

www.FamilyGuy.cz

 

Dva a půl chlapa ON-LINE!uloz.to - sdilej snadno data

 

TOPlist

Novinky

Nový Design Webu ...

19.12.2009 13:16

Když už se blíží ty vánoce rozhodl jsem se změnit úplně celý vzhled webu ... A co všechno se změnilo ?

 

Jako první nové záhlaví, které je prozatím jenom přes vánoce protože k pozadí webu moc neladí. Menu je tentokrát pod záhlavím, stačí najet na nějakou rubriku a vyjedou vám sekce. Hlavní stránka se taky přeměnila a přibylo na ní Vysílání v USA a v ČR, aby vám nějaká epizoda neutekla.

 

Ale musím se přiznat že jsem si vzal inspiraci z jednoho spřáteleného webu a to z https://jakjsempoznalvasimatku.webnode.cz/ . Takže snad to Adminovi nevadí a vám se líbí.. K Designu se můžete vyjadřovat v komentářích, nebo v anketě na hlavní stránce ;)

6.Série na Nově!!!

13.12.2009 21:21

Před 2 dny jsem psal o tom že bude Dva a pol chlapa opět na Markíze a teď se po novém roce dočkají i Češi! Psali jste mi asi 50x jednu a tutéž otázku "Kdy bude 6.Série v Česku".. Původně měla být dříve, ale Lidi z NOVY asi chtěli nalákat fanoušky a tak spustí seriál za necelý měsíc pouze jedenkrát týdně! A to pokaždé ve středu po oblíbeném Českém seriálu COMEBACK (Přesněji ve 20:40, místo Reality Show Dům snů )

https://i.idnes.cz/09/111/gal/JB2ee631_nova.jpg.JPG

Takže nezapomeňte již 6.1 2010 ve 20:40 epizoda 6x01 Taterhead Is Our Love Child Česky na TV NOVA

Veselé vánoce/ Merry christmas/ Veselé Vianoce!

10.12.2009 15:34

Opět po roce jsou tady.. Vánoce. Svátky klidu, radosti a hlavně volna. A tak vám web přináší pár "vánočních dárků" , které některé z vás určitě potěší.

První novinka potěší hlavně Slováky a ty kteří chytají TV Márkízu a snesou Slovenský Dabing. Asi již tušíte o co jde.. Již od zítřka se můžete těšit na Čtvrtou sérii "Dva a pol chlapa" , která poběží 5x týdně po dvou epizodách za sebou (Pondělí- Pátek). Nahradí tak v 14:15 - 15:05 seriál Přátelé, který svou desátou sezónou na TV Markíza skončili.

 

Další dobrou zprávou je to že přesně za týden (17. 12) oslaví web Rok své existence. Založil se pár dní před Vánoci a jak jste mohli vidět prošel i mnoha změnami a úpravami. Přidal se nový a nový obsah, nové designy , větší návštěvnost. A to hlavně díky vám, protože kdyby na web chodilo 10 lidí za den tak bych se na něj asi úplně vykašlal. Pokud ještě stihnu tak se změní Web na Vánoční a po tom roce se možná web opět přestěhuje a jaká doména by vám nejvíce vyhovovala o tom můžete stále hlasovat v anketě do 12. Prosince.

A poslední dobrá zpráva je ta, že epizoda 7x11 Warning, It’s Dirty bude ve vánočním stylu a podle promo obrázků to vypadá že to bude BOMBA. Charlie bude Jakea učit jak být své přítelkyni nevěrný + Evelyn přivede svého nového chlapa.

Takže se máte určitě na co těšit. To je prodnešek vše UŽIJTE SI VÁNOCE!

Jak si vedou TAHM v Americe ?

19.11.2009 12:44

Už se pomalu blížíme k polovině sezóny a vás by asi zajímalo jakou sledovanost mají Two and a half men v Americe. Tak jdeme na to.

 

https://www.collider.com/wp-content/image-base/TV/C/CBS_logo/cbs_logo.jpg Sledovanost TAHM se o předchozí sezóně o něco zmenšila, ale pořád je to nejsledovanější Sitcom na CBS. Průměrná sledovanost je kolem 13,3. miliónů diváků, oproti předchozí sezóně je to pád přibližně o 1-2 milióny. Těsně za ním se drží konkurenční The BIG BANG THEORY s výsledkem 12,8 miliónů. A nejslabším kouskem se stal u nás tak oblíbený How i met your Mother se sledovanosti pouhých 8,6 miliónů diváků.

 

Jak vidíte už ani není skoro o čem psát, protože se nic zajímavého neděje. Pokud chcete přispět k webu nějakou ověřenou novinkou stačí jí napsat, nebo jenom poslat odkaz na článek na EMAIL dvaapul@email.cz . A já ho (pokud bude zajímavý) na web umístím i s vaší přezdívkou (Nickem). Díky za pozornost

 

7x08 & 7x09 O čem to bude ?

11.11.2009 14:32

Po zhruba 2 týdnové pomlce se vám hlásím s novými informacemi o 2 nadcházejících epizodách Two and a Half Men. Tak jdeme na to ;)

 

7x08 Gorp. Fnark. Schmegle.

Chelsea si pozve domů na návštěvu její blízkou kamarádku ze střední. Jenže Charlieho to vůbec nenechá v klidu a dostává chuť zkusit s oběma "Švédkou Trojku"...

https://i33.tinypic.com/5k23ra.jpg

 

(Na epizodu se můžeme těšit 16 listopadu 2009)

 

7x09 Captain Terry's Spray-On Hair

CHarlieho trápí že už není v sexu tak dobrý jako byl předtím a proto se s tím snaží vypořádat. Mezitím Chelsea s Alanem chtějí vymyslet jak udělat nějakou změnu se svými vlasy.

https://ecx.images-amazon.com/images/I/417yStup7KL._SX320_SY240_.jpg

(Na epizodu se můžeme těšit 23.listopadu. 2009)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>