Vyhledávání


  7x22 This Is Not Gonna End Well

 

DOWNLOAD

 

twitstamp.com

Spřátelené Weby

 StarGate Atlantis

www.TheClevelandShow.cz

SerialZone.cz - seriálySeriálové triko

https://timqui.sweb.cz/hadejfilm-cz-88-31.gifStarGate SG-1

www.FamilyGuy.cz

 

Dva a půl chlapa ON-LINE!uloz.to - sdilej snadno data

 

TOPlist

Epizody:

Základní INFO

-Na CBS se vysíla..

-Bude mít přibližně kolem 22 Epizod

Epizody

7x01 818-jklpuzo

TWO AND A HALF MENCharlie potká v kavárně svou bývalou Miu, s kterou se málem provdal. Ta ho poprsosí, jestli by jí nepomohl jako doprovod na klavír protože začíná kariéru zpěvačky. Charlie si začne uvědomovat, že k ní něco pořád cítí a neví koho si vybrat, jestli Miu nebo Chelsea..

7x02 Whipped Unto the Third Generation

https://i36.tinypic.com/eg7rt0.jpg

Charlie, kvůli Chelsea přistoupí k tomu aby se Alanova Mellisa k nim domů přistěhovala. Charliemu se to vůbec nelíbí a tak radši odejde do hotelu.. 

7x03 Mmm, fish. Yum. 

TWO AND A HALF MEN

Alan začne dělat Judithinému dítěti "Chůvu" . A Jake Vyfotí mrtvého Sira Lancelota, kterého Charlie omylem přejede a nechce být na tom ztratný.

7x04 Laxative Tester, Horse Inseminator

https://static.tvfanatic.com/images/gallery/alan-the-real-estate-agent_470x305.jpg

 

Alan začne pracovat pro Evelyn a Charlie se bude snažit o to aby se  měli Jake s Chelsea více rádi.

 

7x05 For the Sake of the Child
https://www.solosubtitulos.com/uploads/imagenes/two_and_a_half_men.jpg

Jake se přestane ovlátat, protože ho Strejda s Otcem všude ztrapní. Proto chce radši zůstat u své matky a už nikdy se na pláž nevrátit...

7x06 Give Me Your Thumb

https://images.tvrage.com/screencaps/33/6454/1064864429.jpg Alan zjístí z čeho pořád bolí Chelsea Záda. Tím problémem jsou její velká prsa. Chelsea už nechce dále tu bolest snášet a rozhodne se svá prsa zmenšit. To Však Charlieho tak naštve až vyhodí Alana na Ulici. Alan začne bydlet u své matky a Charlie se s Chelsea snaží vyrovnat..

7x07 Untainted by Filth

https://www.solosubtitulos.com/uploads/imagenes/two_and_a_half_men.jpg

Alan si začíná dobírat Charlieho, kvůli tomu že se nechal zasnoubit s Chelsea a tak to půjdou oba zapít do baru. Potkají tam jednu krásku, s kterou se probudí oba dva v jedné posteli. Oba dva jsou v šoku, protože si nepamatují co prováděli a Charlie neví jestli to má prozradit Chelsea, nebo..

7x08 Gord. Fnark. Schmegle.

Chelsiinu kamarádku opustí její přítel a ona nemá kde jít. Chelsea jí pozve na pár dní do Charlieho domu aby se z roschodu vzpamatovala. Charlie v tom vidí problém, protože jeho strašně přitahuje a pořád musí myslet na to jaké by to bylo mít s ní a Chelsie "Švédskou trojku".. 
https://www.solosubtitulos.com/uploads/imagenes/two_and_a_half_men.jpg

Charlie je zdrcený když se od CHELSEA dozvídá že jí dostatečně neuspokojil. Mezitím se Alan s Chelsea snaží vymyslet jak si udělat něco s vlasy.. Levně.