Vyhledávání


  7x22 This Is Not Gonna End Well

 

DOWNLOAD

 

twitstamp.com

Spřátelené Weby

 StarGate Atlantis

www.TheClevelandShow.cz

SerialZone.cz - seriálySeriálové triko

https://timqui.sweb.cz/hadejfilm-cz-88-31.gifStarGate SG-1

www.FamilyGuy.cz

 

Dva a půl chlapa ON-LINE!uloz.to - sdilej snadno data

 

TOPlist

Vysílání v ČR

6. Série Každý týden ve středu ve 20:40

https://i48.tinypic.com/2i7pxlf.jpg
 
Momentálně se na Nova Cinema Nevysílá..

Vysílání v USA

8x01 /////////////////////

https://www.collider.com/wp-content/image-base/TV/C/CBS_logo/cbs_logo.jpg

TV CBS / 21:00 Koncem Září 2010

Náhodná hláška

  Obrázek měsíce                          Video měsíce

https://images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/20080721/300.two.half.man.072108.jpg     

 

 

Novinky

Veselé vánoce/ Merry christmas/ Veselé Vianoce!

10.12.2009 15:34

Opět po roce jsou tady.. Vánoce. Svátky klidu, radosti a hlavně volna. A tak vám web přináší pár "vánočních dárků" , které některé z vás určitě potěší.

První novinka potěší hlavně Slováky a ty kteří chytají TV Márkízu a snesou Slovenský Dabing. Asi již tušíte o co jde.. Již od zítřka se můžete těšit na Čtvrtou sérii "Dva a pol chlapa" , která poběží 5x týdně po dvou epizodách za sebou (Pondělí- Pátek). Nahradí tak v 14:15 - 15:05 seriál Přátelé, který svou desátou sezónou na TV Markíza skončili.

 

Další dobrou zprávou je to že přesně za týden (17. 12) oslaví web Rok své existence. Založil se pár dní před Vánoci a jak jste mohli vidět prošel i mnoha změnami a úpravami. Přidal se nový a nový obsah, nové designy , větší návštěvnost. A to hlavně díky vám, protože kdyby na web chodilo 10 lidí za den tak bych se na něj asi úplně vykašlal. Pokud ještě stihnu tak se změní Web na Vánoční a po tom roce se možná web opět přestěhuje a jaká doména by vám nejvíce vyhovovala o tom můžete stále hlasovat v anketě do 12. Prosince.

A poslední dobrá zpráva je ta, že epizoda 7x11 Warning, It’s Dirty bude ve vánočním stylu a podle promo obrázků to vypadá že to bude BOMBA. Charlie bude Jakea učit jak být své přítelkyni nevěrný + Evelyn přivede svého nového chlapa.

Takže se máte určitě na co těšit. To je prodnešek vše UŽIJTE SI VÁNOCE!

Jak si vedou TAHM v Americe ?

19.11.2009 12:44

Už se pomalu blížíme k polovině sezóny a vás by asi zajímalo jakou sledovanost mají Two and a half men v Americe. Tak jdeme na to.

 

https://www.collider.com/wp-content/image-base/TV/C/CBS_logo/cbs_logo.jpg Sledovanost TAHM se o předchozí sezóně o něco zmenšila, ale pořád je to nejsledovanější Sitcom na CBS. Průměrná sledovanost je kolem 13,3. miliónů diváků, oproti předchozí sezóně je to pád přibližně o 1-2 milióny. Těsně za ním se drží konkurenční The BIG BANG THEORY s výsledkem 12,8 miliónů. A nejslabším kouskem se stal u nás tak oblíbený How i met your Mother se sledovanosti pouhých 8,6 miliónů diváků.

 

Jak vidíte už ani není skoro o čem psát, protože se nic zajímavého neděje. Pokud chcete přispět k webu nějakou ověřenou novinkou stačí jí napsat, nebo jenom poslat odkaz na článek na EMAIL dvaapul@email.cz . A já ho (pokud bude zajímavý) na web umístím i s vaší přezdívkou (Nickem). Díky za pozornost

 

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

FórumDva a půl chlapa ONLINE   TWITTER Webu